تاب تشک گهواره‌ای کودک آیلایت چه طرحی برای حمایت از خانواده دارد؟

طرح تخفیف ویژه تاب تشک گهواره‌ای کودک برای خانواده‌های بالای سه فرزند- فروشگاه آیلایت به دلیل اینکه برخی تعداد فرزندان را مانع تربیت صحیح آنها دانسته و به ‌این‌ دلیل تمایلی به فرزندآوری بیشتر ندارند. حتی از جمله موانع در مسیر فرزندآوری، تغییر سبک زندگی با رفاه‌طلبی و خودخواهیِ برخی خانواده‌ها دانسته شده است.

مشکلات شدید اقتصادی سبب ایجاد تأثیرات جدیدی در روند کاهش ازدواج و فرزندآوری شده است. مسلماً داشتن یک کودک وظایف جدیدی را به وظایف شما اضافه خواهد کرد. اما این وظایف جدید مزایای زیادی را نیز برای شما به ارمغان می‌آورند. کودکان جذابیت خاص خود را دارند.

طرح تخفیف ویژه تاب تشک گهواره‌ای کودک برای خانواده‌های بالای سه فرزند- فروشگاه آیلایت جهت حمایت از خانواده‌ها، این امکان را فراهم کرده است، تا با ارسال مدارک و اطلاعات مورد نیاز بتوانند از کد تخفیف 30 درصدی مجموعه ما استفاده کنند.

مسئله اقتصادی یکی از مهمترین مشکلات فرزندآوری است

مسئله مهم و اساسی، مسئله اقتصادی است. ما در زمانه‌ای زندگی می‌کنیم و از فرزندآوری صحبت می‌کنیم که در تنگنای اقتصادی قرار داریم. این که بگوییم خانواده‌های فقیر بیشتر فرزندآوری می‌کنند، پس مشکل فرزندآوری اقتصادی نیست، یک فرضیه غلط است.

ترس از عدم تأمین مالی فرزندان و مخارج آنها، یکی از دغدغه‌های همیشگی والدین درباره‌ی فرزندآوری بوده است. در حالی‌که در فرهنگ اسلامی، روزیِ فرزندان از جانب خداوند تضمین شده است.

فرزندان مانند نهال‌هایی هستند که روزی به درختانی تنومند تبدیل می‌شوند. والدین به عنوان باغبانان این نهال‌ها در آینده‌ای نزدیک از وجود این درختان بهره‌های زیادی خواهند برد. درست است که رسیدگی به این نهال‌ها زحمات زیادی را دارد؛ اما مسلماً صاحب یک باغ سرسبز شدن ارزش این زحمات را دارد.

مستحکم‌تر شدن خانواده با داشتن فرزندان بیشتر

شعار فرزند کمتر و زندگی بهتر، یک فرهنگ وارداتی مسموم است. در دین اسلام خانواده پرجمعیت مایه نشاط و برکت قلمداد می‌شود.

تنها بودن فرزندان و تک فرزندی باعث می‌شود، هم والدین در آینده از داشتن فرزند بیشتر محروم بمانند و هم فرزندانتان در برهه‌های مختلف زندگی از داشتن همدم و برادر و خواهر بی نصیب شوند. این وضعیت تبعات نامطلوبی به دنبال دارد.

تحقیقات نشان داده است که فرزندان خانواده‌های پرجمعیت به سرعت با هر دسته‌ای از افراد سازگار می‌شوند. زیرا از دوران کودکی به پذیرش علایق و خواسته‌های دیگران عادت کرده‌اند.

کودکان می‌توانند بچه‌های دیگر را همانطور که هستند درک کنند، بدون اینکه تمایلی به بازسازی کسی داشته باشند. آنها کمتر آسیب پذیربوده و هدفمندتر هستند. آنها معمولاً به اهداف خود می‌رسند.

از طرفی رسیدگی به امور فرزندان نیازمند صرف زمان و هزینه بیشتری است. والدین این خانواده‌ها وقت آزاد کمتری دارند. البته با بزرگتر شدن کودکان این شرایط بهبود خواهد یافت. پس شجاعت پذیرفتن چند سال زحمت بیشتر، داشتن خانواده‌ای قوی‌تر را تضمین می‌کند.

مجموعه آیلایت با حمایت از طرح تخفیف ویژه تاب تشک گهواره‌ای کودک برای خانواده‌های بالای سه فرزند و طراحی منحصر به فرد تاب تشک گهواره‌ای کودک، سرگرمی مناسبی را برای کودکان آنها فراهم کرده است.

طرح تخفیف ویژه تاب تشک گهواره ای کودک برای خانواده های بالای سه فرزند

پیشنهاد تاب تشک گهواره‌ای کودک به عنوان هدیه تولد

بودن تاب تشک گهواره‌ای کودک در منزل می‌تواند علاوه بر سرگرم کردن فرزندان شما، می‌تواند محیط خانواده پرجمعیت شما را دوستانه‌تر کند.

در طرح تخفیف ویژه تاب تشک گهواره‌ای کودک – فروشگاه آیلایت برای خانواده‌های بالای سه فرزند شما با خرید تاب گهواره‌ای به عنوان هدیه تولد فرزندان خود را شاد می‌کنید. کودکان شما ممکن است در روزهای اول کمی به خاطر استفاده از تاب رقابت کنند. اما به تدریج و با دریافت راهنمایی شما یاد می‌گیرند به صورت مشترک از این وسیله جذاب استفاده نمایند. شما نیز می‌توانید در کنار آنها با آرامش کامل کارهای شخصی خود را انجام دهید.

مزایای داشتن تاب تشک گهواره‌ای کودک برای والدین

حس تولد نوزاد فقط به شما به عنوان پدر یا مادر کودک اختصاص ندارد. با تولد او همه شما خوشحال خواهید شد. صدای اولین گریه‌های کودک، آهنگ شادمانی را در وجود شما جاری می‌کند. ممکن است در روزهای اول برای آرام کردن کودک خود از راه‌های مختلفی استفاده نمایید.

پیشنهاد ما به شما خرید تاب گهواره‌ای کودک است. تاب تشک گهواره‌ای کودک آیلایت دارای طراحی خاصی است که شما به راحتی می‌توانید نوزاد زیبای خود را در آن آرام کنید.

تاب کودک رایگان معمولاً در پارک‌ها نیز وجود دارد. اما تاب تشک گهواره‌ای آیلایت دارای ویژگی‌های خاصی است، که وجود آن در منزل می‌تواند کودک خسته شما را به خواب عمیقی فرو برد و لبخند زیبایی را بر لبان او بنشاند. و برای رفع مشکل بی خوابی نوزاد و کودک بهترین اسباب بازی است.

شرایط دریافت تاب تشک گهواره‌ای از مجموعه آیلایت

اکنون که با برخی مزایای داشتن خانواده پرجمعیت آشنا شدید. زمان آن فرا رسیده است که در طرح تخفیف ویژه تاب تشک گهواره‌ای کودک برای خانواده‌های بالای سه فرزند- فروشگاه آیلایت شرکت کنید. و با شرایط دریافت تاب گهواره‌ای از ما در فروشگاه تاب کودک آیلایت، آشنا شوید.

شرایط دریافت هدیه تاب کودک برای خانواده‌های دارای حداقل 3 فرزند یا بیشتر می‌باشید.

اگر دارای شرایط ذکر شده هستید. می توانید با ارسال مدارک زیر به مجموعه آیلایت، از تخفیف خرید تاب گهواره‌ای بهره مند شوید.

با همکاری شما ما می‌توانیم تاب بازی را به تعداد بیشتری از فرزندان ایران هدیه کنیم. تا بتوانیم حمایت از خانواده و فرزندآوری را به درستی انجام دهیم.